Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Tantestület
  Név, tanított tantárgy, e-mail Fogadóóra

Barta Hella
Matematika

bartahella2020@gmail.com

Kedd 5. óra

 

Békefi-Zrinyi Ágnes
Könyvtárostanár, tankönyvfelelős

bekefi@budai-rfg.hu

 

Könyvtári nyitvatartási időben

dr. Benkő Dávid
óraadó

Matematika

davisbenko@gmail.com

 

Biborka Gyöngyvér
Matematika, Informatika, Digitális kultúra

biborka@budai-rfg.hu

Hétfő 4. óra

Bordács Gábor
Német nyelv

bordacsg@budai-rfg.hu

Hétfő 7. óra

 

Buday Ádám
Biológia, Kémia, Osztályfőnöki

sirbuday@gmail.com

Péntek 4. óra

 

Büki Hanna
Testnevelés

bukih@budai-rfg.hu

 

Szerda 6. óra

Csútor Csilla
Matematika

csutor@budai-rfg.hu

Hétfő 6. óra

Daru Anita
Angol nyelv, Etikus vállalkozói ismeretek,
Osztályfőnöki

ntdaru@gmail.com

Kedd 1. óra

dr. Dériné Sándor Erika
Angol nyelv

derine@budai-rfg.hu

Szerda 2. óra

Dobai Anita
Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv,
Dráma és színház, Közösségi nevelés
Etika

dobai.anita.rfg@gmail.com

 

Szerda 2. óra

Dobó Gabriella
Angol nyelv, Életvitel és gyakorlat,
Osztályfőnöki

dobo.gabriella@gmail.com

Kedd 2. óra

Doórné Pintér Mónika
Testnevelés

doorne@budai-rfg.hu

Kedd 3. óra

 

Dulainé Czemel Krisztina
Testnevelés

czemel@budai-rfg.hu

 

 

Fábián Nikolett
Biológia, Földrajz, Természettudomány
Közösségi nevelés

fabiann@budai-rfg.hu

 

Csütörtök 6. óra

 

Fábián Viktor
Testnevelés, Közösségi nevelés

fabian@budai-rfg.hu

 

Kedd 4. óra

Félegyháziné Pataki Erika
Német nyelv

patakie@budai-rfg.hu

Kedd 3. óra

Forrai Gabriella
Biológia, Osztályfőnöki

forrai@budai-rfg.hu

Szerda 2. óra

dr. Freiné Tuba Eleonóra
Angol nyelv

freine@budai-rfg.hu

Kedd 2. óra

Garamvölgyi Péter
Testnevelés, Közösségi nevelés

garamvolgyi@budai-rfg.hu

Hétfő 5. óra

Giardina Bálintné
Matematika

giardina@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

 

Gion Katalin
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek,
Közösségi nevelés

katalin.gion@gmail.com

 

Szerda 3. óra

Glócz Magdolna
Testnevelés

glocz@budai-rfg.hu

Kedd 6. óra

 

Gyarmathy Beatrix
Francia nyelv, Közösségi nevelés,
Etikus vállalkozói ismeretek

gybeatrix@hotmail.com

 

Kedd 6. óra

 

Győrfi Ágnes
Digitális kultúra, Informatika, Matematika

gyorfia@budai-rfg.hu

 

Péntek 2. óra

Gyurkovics Tamás
Digitális kultúra, Fizika,
Életvitel és gyakorlat, Osztályfőnöki

gyurkovics@budai-rfg.hu

Csütörtök 2. óra

Hadzsy Anna
Angol nyelv

hadzsy@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

 

Hajdú Katalin
Fejlesztőpedagógus

kattahajdu@gmail.com

 

 

dr. Havassy András
Biológia, Földrajz, Osztályfőnöki

havassy@budai-rfg.hu

Szerda 2. óra

Holicsek Ágnes
Angol nyelv, Közösségi nevelés

holicsek1@gmail.com

Hétfő 4. óra

Hortobágyi Péter
Francia nyelv, Történelem
Közösségi nevelés

hortobagyi@budai-rfg.hu

Kedd 4. óra

dr. Jármi Viktória
Latin nyelv, Történelem, Életvitel és gyakorlat
 

javiki83@gmail.com

Péntek 4. óra

Kleinné Szőke-Lovas Edit
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek,
Anyanyelvi kultúra

szokele@budai-rfg.hu


hétfő 3. óra

Kontár-Halász Emese
Angol nyelv, Spanyol nyelv,
Etikus vállalkozói ismeretek,
Közösségi nevelés

msehalasz@gmail.com

Péntek 5. óra

Krnájszki Gréta
Német nyelv

kgreta80@gmail.com


 

Csütörtök 3. óra

 

Krupp Katalin
Angol nyelv, Olasz nyelv

kruppk@budai-rfg.hu

 

Szerda 6. óra

Grein-Kucsera Noémi Blanka
Spanyol nyelv

kucsera@budai-rfg.hu

 

Kedd 5. óra

 

Kukucskáné dr. Szalontai Erika
Latin nyelv, Történelem, Nyelvi logika,
Osztályfőnöki

szalontaie@budai-rfg.hu

 

Hétfő 3. óra

Kurucz István
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek,
Etika, Közösségi nevelés

fchopinmeister@gmail.com

Csütörtök 3. óra

 

Ládi Tímea
Biológia, Kémia, Technika és tervezés

ladit@budai-rfg.hu

 

 

Mészáros Nikolett
Matematika, Biológia

meszarosn@budai-rfg.hu


Péntek 2. óra
 

Nagy Ernő
Rajz és vizuális kultúra, Vizuális kultúra,
Művészetek

nagye@budai-rfg.hu

 

Hétfő 4. óra

Nagy Gábor
Testnevelés

nagga0@gmail.com

Csütörtök 4. óra

Nagy Zoltán
Történelem, Etika, Filozófia,
Életvitel és gyakorlat, Osztályfőnöki

nagy@budai-rfg.hu

Szerda 2. óra

Osváth Emese
Matematika, Közösségi nevelés

osvathe.rfg@gmail.com

Csütörtök 5. óra

Padéjcsev Anikó
Európai uniós ismeretek, Történelem,
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek

padejcsev@budai-rfg.hu

Péntek 3. óra

dr. Palágyi Gábor
Fizika

palagyig@budai-rfg.hu

Péntek 2. óra

 

Pápai Balogh Éva Judit
Angol nyelv, Francia nyelv, Közösségi nevelés

baloghe@budai-rfg.hu

 

Szerda 5. óra

Papp Imre
Kémia, Biológia, Digitális kultúra,
Életvitel és gyakorlat

pappi@budai-rfg.hu

Hétfő 4. óra

 

Párdányi Borbála
Angol nyelv, Osztályfőnöki

pardanyib@budai-rfg.hu

 

Hétfő 3. óra

   

 

Persányi Cecília
Francia nyelv, Közösségi nevelés

persanyi@budai-rfg.hu

Csütörtök 5. óra

Pleyerné Lobogós Judit
óraadó
Ének-zene

jutka.lobogos@gmail.com


Szerda 3. óra

Réfi Csaba
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek,
Anyanyelvi kultúra

refi@mailbox.hu

Hétfő 3. óra

 

Rideg Béla
Magyar nyelv és irodalom, Anyanyelvi kultúra

ridegb@budai-rfg.hu

 

 

Rusvai Márta
Biológia, Kémia, Közösségi nevelés

rusvai@budai-rfg.hu

Szerda 6. óra

 

Schmidt Gabriella
Történelem

schmidt@budai-rfg.hu

 

Kedd 4. óra

Schüszler Tamara
Angol nyelv

schuszler@budai-rfg.hu

Hétfő 4. óra

Srankó Vera
Spanyol nyelv

srankovera@gmail.com

Csütörtök 5. óra

 

Szabó Edina
Digitális kultúra, Informatika

szaboe@budai-rfg.hu

 

 

Péntek 4. óra

Szabó Emese
Angol nyelv

szabo@budai-rfg.hu

Szerda 3. óra

 

Szabó Szilárd
Fizika, Matematika, Közösségi nevelés

szabosz@budai-rfg.hu

 

Szerda 4. óra

Szedenik Enikő
Magyar nyelv és irodalom, Latin nyelv,
Művészetek, Közösségi nevelés

szedenik@budai-rfg.hu

Csütörtök 4. óra

 

Szegváriné Radnai Ildikó
Matematika, Digitális kultúra, Informatika

radnai@budai-rfg.hu

 

Kedd 3. óra

IMG_20220927_195833.jpg

Székely Györgyi
óraadó

Matematika

 

Székely László
Földrajz

szekelyl@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

Szirmai Beáta
Matematika

szirmai@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

 

Vámos Krisztina
Testnevelés

vamos@budai-rfg.hu

 

Csütörtök 2. óra

Verebélyi Rita
Történelem, Francia nyelv, Közösségi nevelés,
Európai uniós ismeretek, 

verebelyi@budai-rfg.hu

 

Szerda 1. óra

 

Völgyi Beatrix
Matematika

volgyi@budai-rfg.hu

 

Hétfő 2. óra

Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Címünk: 1024 Budapest, Keleti Károly u. 37.

Telefonszámok:
Porta: +36 1 316 3663
Titkárság: +36 1 212 2995
Gazdasági iroda: +36 1 316 8685

E-mail cím: titkar@budai-rfg.hu

OM azonosító: 035222
Fenntartó: Közép-Budai Tankerületi Központ

Tankerületi igazgató: Hajnissné Anda Éva
Honlap: http://kk.gov.hu/kozepbuda

design: Drenkó Panna – webfejlesztés: Mihályi Barnabás