Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Tantestület
  Név, tanított tantárgy, e-mail Fogadóóra

Barta Hella
Matematika

bartahella2020@gmail.com

Szerda 3. óra

 

Békefi-Zrinyi Ágnes
Könyvtárostanár, tankönyvfelelős

bekefi@budai-rfg.hu

 

Könyvtári nyitvatartási időben

Biborka Gyöngyvér
Matematika

biborka@budai-rfg.hu

Csütörtök 2. óra

Buday Ádám
Biológia, Kémia

sirbuday@gmail.com

Kedd 2. óra

 

Büki Hanna
Testnevelés

bukih@budai-rfg.hu

 

Hétfő 5. óra

Csútor Csilla
Matematika

csutor@budai-rfg.hu

Szerda 4. óra

Daru Anita
Angol nyelv

ntdaru@gmail.com

Hétfő 3. óra

dr. Dériné Sándor Erika
Angol nyelv

derine@budai-rfg.hu

Csütörtök 2. óra

Dobai Anita
Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv,
Dráma és színház

dobai.anita.rfg@gmail.com

 

Hétfő 5. óra

Dobó Gabriella
Angol nyelv

dobo.gabriella@gmail.com

Kedd 2. óra

Doórné Pintér Mónika
Testnevelés, Életvitel és gyakorlat

doorne@budai-rfg.hu

Kedd 4. óra

 

Dulainé Czemel Krisztina
Testnevelés

czemel@budai-rfg.hu

 

Szerda 3. óra

Fábián Nikolett
Biológia, Földrajz

fabiann@budai-rfg.hu

 

Csütörtök 4. óra

 

Fábián Viktor
Testnevelés, Közösségi nevelés

fabian@budai-rfg.hu

 

Hétfő 4. óra

Félegyháziné Pataki Erika
Német nyelv

patakie@budai-rfg.hu

Hétfő 3. óra

Forrai Gabriella
Biológia

forrai@budai-rfg.hu

Hétfő 2. óra

dr. Freiné Tuba Eleonóra
Angol nyelv

freine@budai-rfg.hu

Hétfő 4. óra

Garamvölgyi Péter
Testnevelés

garamvolgyi@budai-rfg.hu

Hétfő 3. óra

Giardina Bálintné
Matematika, Életvitel és gyakorlat

giardina@budai-rfg.hu

Csütörtök 4. óra

 

Gion Katalin
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek,
Közösségi nevelés

katalin.gion@gmail.com

 

Szerda 3. óra

Glócz Magdolna
Testnevelés

glocz@budai-rfg.hu

Szerda 6. óra

 

Gyarmathy Beatrix
Francia nyelv, Közösségi nevelés,
Etikus vállalkozói ismeretek,

gybeatrix@hotmail.com

 

Kedd 6. óra

 

Győrfi Ágnes
Digitális kultúra, Informatika, Matematika

gyorfia@budai-rfg.hu

 

Péntek 2. óra

Gyurkovics Tamás
Digitális kultúra, Fizika

gyurkovics@budai-rfg.hu

Péntek 4. óra

Hadzsy Anna
Angol nyelv

hadzsy@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

 

Hajdú Katalin
Fejlesztőpedagógus

kattahajdu@gmail.com

 

 

dr. Havassy András
Biológia, Földrajz

havassy@budai-rfg.hu

Csütörtök 3. óra

Holicsek Ágnes
Angol nyelv, Közösségi nevelés

holicsek1@gmail.com

Szerda 6. óra

Hortobágyi Péter
Francia nyelv, Történelem

hortobagyi@budai-rfg.hu

Hétfő 3. óra

dr. Jármi Viktória
Latin nyelv, Történelem, Életvitel és gyakorlat

javiki83@gmail.com

Szerda 4. óra

Kontár-Halász Emese
Angol nyelv, Spanyol nyelv,
Etikus vállalkozói ismeretek

msehalasz@gmail.com

Hétfő 4. óra

Krnájszki Gréta
Német nyelv

kgreta80@gmail.com


 

Szerda 5. óra

 

Krupp Katalin
Angol nyelv, Olasz nyelv

kruppk@budai-rfg.hu

 

Péntek 3. óra

 

Kucsera Noémi Blanka
Spanyol nyelv

kucsera@budai-rfg.hu

 

Szerda 5. óra

 

Kukucskáné dr. Szalontai Erika
Latin nyelv, Történelem, Nyelvi logika,
Életvitel és gyakorlat

szalontaie@budai-rfg.hu

 

Szerda 2. óra

Kurucz István
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek,
Etika, Közösségi nevelés

fchopinmeister@gmail.com

Szerda 3. óra

 

Ládi Tímea
Biológia, Kémia, Technika és tervezés

ladit@budai-rfg.hu

 

Péntek 2. óra

Magócs Éva
Kémia

magocs@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

 

Nagy Ernő
Rajz és vizuális kultúra, Vizuális kultúra,
Művészetek

nagye@budai-rfg.hu

 

Kedd 6. óra

Nagy Gábor
Testnevelés

nagga0@gmail.com

Kedd 3. óra

Nagy Zoltán
Történelem, Etika, Filozófia

nagy@budai-rfg.hu

Hétfő 6. óra

Osváth Emese
Matematika, Közösségi nevelés

osvathe.rfg@gmail.com

Péntek 5. óra

Padéjcsev Anikó
Európai uniós ismeretek, Történelem,
Magyar nyelv és irodalom

padejcsev@budai-rfg.hu

Kedd 2. óra

dr. Palágyi Gábor
Fizika

palagyig@budai-rfg.hu
 
 

Pápai Balogh Éva Judit
Angol nyelv, Francia nyelv, Közösségi nevelés

baloghe@budai-rfg.hu

 

Kedd 3. óra

Papp Imre
Kémia, Biológia, Digitális kultúra,
Életvitel és gyakorlat

pappi@budai-rfg.hu

Hétfő 2. óra

 

Párdányi Borbála
Angol nyelv

pardanyib@budai-rfg.hu

 

Szerda 3. óra

dr. Pelczer Katalin
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek

pelczer@budai-rfg.hu

Csütörtök 4. óra

Persányi Cecília
Francia nyelv, Közösségi nevelés

persanyi@budai-rfg.hu

Hétfő 5. óra

Réfi Csaba
Magyar nyelv és irodalom, Művészetek,
Mozgóképkultúra és médiaismeret

refi@mailbox.hu

Szerda 3. óra

 

Rideg Béla
Magyar nyelv és irodalom, Anyanyelvi kultúra

ridegb@budai-rfg.hu

 

Kedd 3. óra

Rusvai Márta
Biológia, Kémia, Közösségi nevelés

rusvai@budai-rfg.hu

Szerda 6. óra

 

Schmidt Gabriella
Történelem

schmidt@budai-rfg.hu

 

Kedd 3. óra

Schüszler Tamara
Angol nyelv

schuszler@budai-rfg.hu

Hétfő 3. óra

Srankó Vera
Spanyol nyelv

srankovera@gmail.com

Szerda 4. óra

 

Szabó Edina
Digitális kultúra, Informatika

szaboe@budai-rfg.hu

 

 

Kedd 4. óra

Szabó Emese
Angol nyelv

szabo@budai-rfg.hu

Kedd 3. óra

 

Szabó Szilárd
Fizika, Matematika, Közösségi nevelés

szabosz@budai-rfg.hu

 

Kedd 4. óra

Szedenik Enikő
Magyar nyelv és irodalom, Latin nyelv,
Művészetek, Közösségi nevelés

szedenik@budai-rfg.hu

Hétfő 4. óra

 

Szegváriné Radnai Ildikó
Matematika, Digitális kultúra, Informatika

radnai@budai-rfg.hu

 

Csütörtök 3. óra

Székely László
Földrajz

szekelyl@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

Szirmai Beáta
Matematika

szirmai@budai-rfg.hu

Telefonos egyeztetés szerint

+36 1 212 2995

 

Tolnai-Ónódi Barbara
Magyar nyelv és irodalom, Anyanyelvi kultúra

onodi@budai-rfg.hu

 

Kedd 1. óra

 

Vámos Krisztina
Testnevelés

vamos@budai-rfg.hu

 

Kedd 2. óra

Verebélyi Rita
Történelem, Francia nyelv, Közösségi nevelés,
Európai uniós ismeretek, 

verebelyi@budai-rfg.hu

 

Csütörtök 2. óra

 

Völgyi Beatrix
Matematika

volgyi@budai-rfg.hu

 

Hétfő 2. óra

Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Címünk: 1024 Budapest, Keleti Károly u. 37.

Telefonszámok:
Porta: +36 1 316 3663
Titkárság: +36 1 212 2995
Gazdasági iroda: +36 1 316 8685

E-mail cím: titkar@budai-rfg.hu

OM azonosító: 035222
Fenntartó: Közép-Budai Tankerületi Központ

Tankerületi igazgató: Hajnissné Anda Éva
Honlap: http://kk.gov.hu/kozepbuda

design: Drenkó Panna – webfejlesztés: Mihályi Barnabás